Portal edukacyjny
Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej

Guzińska-Ustymowicz Katarzyna

Zakład Patomorfologii, Białostockie Centrum Onkologii Specjalista w dziedzinie patomorfologii oraz w dziedzinie chorób wewnętrznych Członek rady naukowej czasopisma „Personalized Oncology” Członek Editorial Board „World Journal of Gastrointestinal Endoscopy”

Tworus Radosław

Klinika Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Specjalista w dziedzinie psychiatrii Kierownik Kliniki Psychiatrii i Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie […]

Rzepka Jakub

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz w dziedzinie ginekologii onkologicznej

Dobroch Jakub

Uniwersyteckie Centrum Onkologii, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Wilczyński Jacek

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz w dziedzinie ginekologii onkologicznej Kierownik Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Ledermann Jonathan

Dyrektor kliniczny Cancer Research UK i UCL Cancer Trials Centre w Londynie. Profesorem onkologii medycznej w UCL Cancer Honorowym konsultantem w dziedzinie onkologii medycznej w UCLH.

Concin Nicole

Profesor ginekologii eksperymentalnej na Uniwersytecie Medycznym w Innsbrucku Klinika Ginekologii i Położnictwa; Uniwersytet Medyczny w Innsbrucku, Innsbruck, Austria; Prezydent European Society of Gynaecological Oncology (ESGO)

Fagotti Anna

Profesor nadzwyczajny położnictwa i ginekologii na Università Cattolica del Sacro Cuore, Rzym, Włochy. Dyrektor Oddziału Operacji Kompleksowych w Fondazione Policlinico Universitario A. Gemelli IRCCS Członek Rady ESGO i Przewodniczący Komitetu […]