• To wydarzenie minęło.

OVA_GEN+ Kompleksowe profilowanie genomowe nowotworów u chorych z rakiem jajnika w stopniu III i IV FIGO.

9 września @ 19:00 - 20:00

Szanowni Państwo

W najbliższy poniedziałek zapraszamy na spotkanie edukacyjno-informacyjne na temat nowego projektu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej OVA_GEN+.

Projekt kompleksowego profilowania genomowego nowotworów u chorych z rakiem jajnika w stopniu III i IV FIGO, z wykorzystaniem badań kompleksowego profilowania genomowego FoundationOne®CDx, to program bezpłatnego  dostępu do badań molekularnych dla pacjentek z rakiem jajnika i jednocześnie projekt edukacyjno-naukowy PTGO prowadzony we współpracy z firmą GSK.

Udział w projekcie mogą wziąć  wszyscy lekarze leczący pacjentki z rakiem jajnika.

Już w najbliższy poniedziałek ( 9.09.2024) o godz. 19.00 opowiemy Państwu co mogą zyskać Państwa pacjentki i Państwo, oraz co należy zrobić aby wziąć udział w projekcie.

Zapraszamy !!

W spotkaniu wezmą udział:

1. Prof. Włodzimierz Sawicki – Specjalista w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Kliniczny Koordynator Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim.
  2. Dr Anna Dańska-Bidzińska – Specjalista w dziedzinie ginekologii onkologicznej. II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Oddział Ginekologii i Onkologii, Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie. Prezes Stowarzyszenia Kobiet Onkologii Polskiej RAKMISJA. Członek Polskiej Grupy Onkologii Ginekologicznej ds. badań klinicznych przy PTGO.
  3. Prof. Artur Kowalik – Specjalista laboratoryjnej genetyki medycznej. Kierowniki Zakładu Diagnostyki Molekularnej oraz Zakładu Inżynierii Genetycznej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Zakład Biologii Medycznej Instytutu Biologii, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  4. Mgr Renata Buda, MBA – Menedżer Ochrony Zdrowia. Absolwentka Executive MBA zarządzanie w ochronie zdrowia Uniwersytetu SWPS i Executive MBA in Healthcare Management Porto Business School. Dyrektor Zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Członek Rady Naukowej IFIC Polska.

Data:
Godzina: