Spotkania pokongresowe PTGO – ASCO / ESMO GO 2024

1 lipca o godz. 19:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu:

Spotkania pokongresowe PTGO – ASCO / ESMO GO 2024.

W trakcie debaty podsumujemy doniesienia z Kongresów:

1. Amerykańskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej – ASCO 2024, 31 maja- 4 czerwca, Chicago, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej
  2. Europejskiego Towarzystwa Onkologii Medycznej – ESMO Gyneacological Cancer 2024, 20-22 czerwca, Florencja, Włochy

Zaprasza Kierownik merytoryczny:

Dr hab. n. med. Radosław Mądry – specjalista w dziedzinie ginekologii onkologicznej; Kierownik Oddziału Ginekologii Onkologicznej, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu; Przewodniczący Polskiej Grupy Ginekologii Onkologicznej ds. badań klinicznych; Prezes Elekt PTGO.

Goście:

Dr hab. n. med. Dagmara Klasa-Mazurkiewicz – specjalista w dziedzinie ginekologii onkologicznej, Zastępca Ordynatora Kliniki Położnictwa i Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Adiunkt w Katedrze Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr n. med. Anna Dańska-Bidzińska – specjalista w dziedzinie ginekologii onkologicznej, Prezes Stowarzyszenia Kobiet Onkologii Polskiej „RAKMISJA”, II Klinika Położnictwa i Ginekologii, Oddział Ginekologii i Onkologii, Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej, Warszawa

Zrealizowano z grantu naukowego od firmy Astra Zeneca