Portal edukacyjny
Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej

Praktyka Ginekologa Onkologa 2023

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w IV Konferencji „Praktyka ginekologa onkologa”. Już po raz czwarty spotykamy się w Białej Podlaskiej.

Nie ustajemy w działaniach edukacyjnych naszego Towarzystwa i w ramach projektu Akademii Ginekologii Onkologicznej (AGO), przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia nowotworów ginekologicznych. Tym razem skupimy się głównie na profilaktyce. Porozmawiamy o zapobieganiu nowotworom ale też o tym jak zapobiegać powikłaniom i nawrotom.

Przećwiczymy nasze umiejętności w ramach warsztatów diagnostycznych, praktycznych warsztatów szycia naczyń i warsztatów histeroskopowych. Podsumujemy najważniejsze wydarzenia tego roku w ginekologii onkologicznej i zastanowimy się jakie działania powinniśmy podejmować w przyszłości aby jak najlepiej zadbać o zdrowie naszych pacjentek.

Jak co roku, zaprosiliśmy do udziału w naszej konferencji znakomitych wykładowców którzy wprowadzą Państwa w meandry w ginekologii onkologicznej.

Tegoroczna konferencja będzie szczególna. Po raz pierwszy będą z nami koordynatorzy opieki onkologicznej którzy na co dzień wspierają Państwa pracę , lub już za chwilę będą ją wspierać. Na ich potrzeby przygotowaliśmy odrębny program spotkania.

Po raz pierwszym mamy też szczególnych PARTNERÓW wydarzenia. Wspólnie z nami nad programem merytorycznym pracowały w tym roku Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Polskiej Onkologii RAK MISJA a wynik naszej pracy będą mogli Państwo zobaczyć w trakcie debaty „Onkologia jest kobietą”.

Nasz kolejny Partner to Uczelnia Łazarskiego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszego Partnera w zakresie prowadzenia kształcenia podyplomowego z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia przygotowaliśmy dla Państwa mini AKADEMIĘ MENADŻERA W GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ. Do udziału w tej części zapraszamy szefów klinik i oddziałów ginekologii onkologicznej.Oprócz nauki i edukacji będzie też czas na rozmowy i wspólną zabawę. 1 grudnia o godz. 20.00 zapraszamy Państwa na uroczystą kolację połączoną z uroczystością rozdania KREATORÓW ROKU 2023 w GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ.

Szanowni Państwo, widzimy się już w grudniu w Białej Podlaskiej, serdecznie zapraszamy !!

DATA: 30.11 – 2.12.2023
MIEJSCE: BIAŁA PODLASKA / JANÓW PODLASKI

SZCZEGÓŁY I REJESTRACJA