Portal edukacyjny
Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej

Debata: Diagnostyka okołooperacyjna i jej wpływ na dalsze losy pacjentek z rakiem jajnika.

Szanowni Państwo, 

Zapraszamy na pierwsze w 2023 roku spotkanie  z cyklu DEBATY EKSPERTÓW PTGO.

Trwają intensywne prace Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej nad nowymi zaleceniami diagnostyki i leczenia raka jajnika. Jednym z większych zagadnień nad którymi dyskutujemy w trakcie tych prac to diagnostyka okołooperacyjna naszych pacjentek i jej wpływ na dalsze ich leczenie.

Wiemy jak ważna jest współpraca z Kolegami z innych specjalizacji, z radiologami, onkologami czy diagnostami. Wiemy też, że tylko wspólne zrozumienie naszych ról w procesie diagnostyki i leczenia raka jajnika gwarantuje sukces tego leczenia. Dlatego, zanim przedstawimy Państwu finalny efekt naszych prac, postanowiliśmy spotkać się i wspólnie przedyskutować możliwie najlepszy schemat postępowania.

Mamy nadzieję że uda nam się wspólnie wypracować kompromis w spornych sprawach i zagwarantować że zalecenia które powstają staną się dla Państwa pewnym narzędziem w leczeniu kobiet z rakiem jajnika.

Serdecznie zapraszamy do wcześniejszego przesyłania Państwa pytań i wątpliwości w tym temacie (sekretariat@ptgo.pl) . Pozwolą nam one gruntownie omówić temat, a 3 marca o godz. 11 zapraszamy do udziału w debacie on-line.

Zapraszamy do rejestracji!! 

Prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki
Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej

Prof. dr hab. n. med. Paweł Knapp
Przewodniczący Zespołu roboczego ds. ginekologii operacyjnej PTGO.

Dr n. med. Marcin Misiek
Przewodniczący Zespołu roboczego ds. ginekologii operacyjnej PTGO.

Szczegóły i rejestracja