Portal edukacyjny
Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej

Akademia Kolposkopii PTKiPSM

UWAGA: Akademia Kolposkopii PTKiPSM już jest, dla Was!

25 maja 2022 o godz.18.00 zapraszamy na inauguracyjną sesję edukacyjną online wszystkich uczestniczących w prewencji raka szyjki macicy:

Akademia Kolposkopii PTKiPSM
Nowa HPV-zależna era prewencji raka szyjki macicy w Polsce
Edycja 1. Wiosna kolposkopowa 2022 – podstawy dla wszystkich
—> szczegóły na stronie: www.akademiakolposkopii.pl

Adresatami szkoleń w ramach Akademii są przede wszystkim lekarze ginekolodzy, ale zapraszamy wszystkich, dla których bezpieczeństwo naszych pacjentek jest wartością nadrzędną.

W dobie dokonujących się fundamentalnych zmian w skriningu raka szyjki macicy – przejściu z trwającej kilkadziesiąt lat ery cytologii do nowej ery HPV-zależnej, chcemy Państwu pomóc w zrozumieniu nowego postępowania.

W otwieranym właśnie cyklu bezpłatnych sesji szkoleniowych, uznani i aktywni od wielu lat polscy eksperci prewencji rsm wyjaśnią i rozwieją wszelkie wątpliwości, odpowiedzą na pytania, wypunktują zasady postępowania, ale także na bieżąco poinformują o wszystkich nowościach, dotyczących tego tematu. Nie ograniczamy się wyłącznie do kolposkopii, temat traktujemy kompleksowo – od skriningu do leczenia, zawsze na najwyższym merytorycznym poziomie.

Każda edycja Akademii będzie kończyła się sesją pytań i odpowiedzi “na żywo”. Zapraszamy do zadawania pytań na czacie, lub za pośrednictwem organizatorów technicznych wydarzenia. Uczestnicy otrzymają na koniec cyklu certyfikaty uczestnictwa w kursie Akademii Kolposkopii PTKiPSM.

Do zobaczenia już w środę (konieczna rejestracja, sesja bezpłatna)!

Zapraszamy

Komitet Naukowy Akademii Kolposkopii PTKiPSM